0446 212 44 64

Halit NAYİR

Branşı:
Fizik Öğretmeni
Deneyim:
28 Yıl
E-Posta:
halit@erzincanvizyon.com
Telefon:
0000 000 00 00

Uzun yıllarını fiziğe adamış birisi olarak Vizyon Kurs Merkezi'nde çalışmaktan ve öğrencileri ileriye taşımaktan memnunum. İyi bir kadro ile çalışarak öğrencilerin hem okul derslerine takviye hem de sınava hazırlanmaları noktasında gerçekten faydalı oluyoruz. Kurum müdürümüz Fatih ACAR'ın da dediği gibi eğitim ve öğretime öğrenci odaklı yaklaşıyor ve öğrenmede en yeni modellemeleri kullanıyoruz.

İyi Bir Gelecek İyi Bir Eğitim İle Başlar

Expertise & Skills

FINANCIAL SERVICES
87%
business SERVICES
70%
digital strategy
65%

Education

As chairman of iGuru, James is one of the leaders in today’s international strategy consulting industry and is widely recognized for him expertise in the implementation of change within the corporation.

James joined iGuru in 1977, after graduating from Harvard Business School. He earned her MBA with high distinction, was a Baker scholar, won the Brown prize as the most outstanding marketing student in her class

Career Management

James has contributed to a number of leading management and business journals, such as the Harvard Business Review and The Wall Street Journal, as well as given speeches at leadership conferences around the world. An active leader not only in the business world, but in the community as a whole, James is accomplishments are numerous. In 2007, he was presented with the Lifetime Achievement Award from “Consulting” magazine and was honored at the magazine’s awards dinner for women leaders in consulting.

Contact Me

[contact-form-7 404 "Not Found"]
#iguru_soc_icon_wrap_5fbff2ea9a431 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5fbff2ea9a431 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_5fbff2ea9a431 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5fbff2ea9a431 a:hover{ color: #ffffff; }