0446 212 44 64

Sıla YILMAZ

Branşı:
Coğrafya Öğretmeni
Deneyim:
10 Yıl
Email:
sila@erzincanvizyon.com
Telefon:
0000 000 00 00

Yaklaşık üç dönemdir Vizyon Kurs Merkezi'nde çalışmaktayım. Mezun edip üniversiteye yolladığımız öğrencilerin mutluluğu ile eğitim ve öğretime ara vermeksizin devam etmekteyiz. Vizyon ailesine bana bu şansı tanıdıkları için sonsuz teşekkür ederim.

Başarıya Giden Yol “VİZYON

Coğrafya ana bilim dalında öğretmenlik yaptığım Vizyon Kurs Merkezi, eski dershanecilik anlayışından uzak kişiye özgü, bire bir mantıgında dersler işlemekteyim. Öğrenmenin her zaman ön planda tutulduğu bu öğretim metodu ile öğrencilerin başarılı olmamaları imkansız. Yeterki öğrenci öğretmenin rehberliğinde üzerine düşen vazifeleri yerine getirsin. Vizyon dershaneciliğe yenir bir soluk, yenir bir bakış açısı ve öğrenci odaklı sistem getirmiştir. Bu sistemin bir parçası olarak hizmet etmek, vizyon ailesi ile birlikte olmak gerçekten gurur ve onur verici.

Mesaj Gönder

    Eğitim

    İçerik hazırlanmaktadır.

    #iguru_soc_icon_wrap_5fbff9662fdb5 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5fbff9662fdb5 a:hover{ background: transparent; border-color: #00bda6; }#iguru_soc_icon_wrap_5fbff9662fdb5 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5fbff9662fdb5 a:hover{ color: #ffffff; }